HAKKIMIZDA


Özmefa İnşaat Olarak geçmiş yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübe ile 2013 yılında kurulmuştur. Bu tecrübelerini Grup bünyesinde 11 yılın tecrübe ve iş bitirmeleriyle Öztaş Zemin, 20 yıllık bilgi yurtdışı iş bitirmeleri ile 2003 yılında iş hayatına başlayan firma ortakları 2009 da Öztaş A.Ş olarak hızlı bir giriş yapmıştır. İstanbul ve Esenyurt bölgesinde ki isim yapmış büyük fırmaların projelerinin zemin altı çalışmalarınada imza atan Öztaş Zemin alt yapı zemin faaliyeti gösterdiği iş kolunda yeni nesil makine parkı ve çözüm odaklı insan kaynağı, 20 mühendis, 6 formen, 8 idari personel olmak üzere toplam 122 çalışanı ile bilinen ve aranan firmalar arasında yerini almıştır.


VİZYONUMUZ


Özmefa İnşaat geçmiş yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübe ile 2013 yılında kurulmuştur. Bu tecrübelerini Grup bünyesinde 11 yılın tecrübe ve iş bitirmeleriyle Öztaş Zemin, 20 yıllık bilgi yurtdışı iş bitirmeleri ile ERCO Grup Firmalarından aldığı destek ve güven ile çalışmalarını faal olarak devam ettirmektedir. 2003 yılında iş hayatına başlayan firma ortakları 2009 da ÖZTAŞ A.Ş olarak hızlı bir giriş yapmıştır. İstanbul ve Esenyurt bölgesinde ki isim yapmış büyük fırmaların projelerinin zemin altı çalışmalarında imza atan ÖZTAŞ alt yapı zemin faaliyeti gösterdiği iş kolunda yeni nesil makine parkı ve çözüm odaklı insan kaynağı, 20 mühendis, 6 formen, 8 idari personel olmak üzere toplam 122 çalışanı ile bilinen ve aranan firmalar arasında yerini almıştır.


MİSYONUMUZ

Özmefa İnşaat Olarak Yeniliklerin ve teknolojik gelişimlerin en yoğun yaşandığı inşaat sektörünün ihtiyacı olan üretim kalitesinden taviz vermemekle birlikte yine sektörün ihtiyacı olan hızlı imalata da yanıt verebilmektedir. Bu kapsamda ÖZMEFA İNŞAAT birikim ve finans yapısını günden güne yükselterek sürekli uygulamalarında gerekse proje bazında gerekse de teknik danışmanlık ihtiyaçlarında nitelikli insan kaynağı ve lojistik birimleriyle yükselen değerlerin temelinde yer almaya devam etmektedir.